Будь ласка, залиште свій Телефон
і наш менеджер з Вами зв'яжеться

×
+380 67 274 97 36
+380 67 544 27 47
+380 512 76 85 65

Визначення термінів

1.1. Акція (далі — Акція) — маркетинговий захід під умовною назвою «Збільшення подвійної вигоди», який реалізується в рамках та відповідно до умов цих Правил, передбачає придбання Учасниками Акції акційної Продукції та вручення Винагород Учасникам Акції.

1.2. Учасник Акції (далі — Учасник) — юридична особи (сільгоспвиробник).

1.3. Акційна Продукція (далі — Продукція) — продукція під ТМ «Селест Макс», яка бере участь в Акції, а саме: • Інсектицид під ТМ «Селест Макс» у пластиковій каністрі обсягом 20 л виробництва «Сингента Кроп Протекшн АГ», Базель, Швейцарія, на заводах: «Сингента Продакшн Франс САС», Сент П‘єр Ла Гарен, Франція або «Сингента Агро СА», Порріно, Іспанія.

1.4. Організатор Акції (далі — Організатор) — товариство з обмеженою відповідальністю «Сингента», що міститься за адресою: 03022, Україна, м. Київ, вул. Козацька, 120/4.

1.5. Підтверджувальний документ — видаткова накладна на товар.

1.6. Винагорода — ваучери на вибір Учасника Акції («Епіцентр», «Комфі», «Ельдорадо», «Ібіс», «Туристичний лідер» та «GiftMall»), які він отримує згідно з п. 4 цієї програми.

Учасники акції, вимоги для участі в акції

2.1. В Акції мають право брати участь ті Учасники, які придбали в офіційних дистриб’юторів Організатора та субдистриб’юторів Продукцію у зазначеній в п. 3 цієї програми кількості.

Загальні умови акції

3.1. Акція проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» № 1207–VII від 15.04.2014, а також низки населених пунктів на території Донецької і Луганської областей (на підставі указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» від 13 квітня 2014 року). Це тимчасове вимушене обмеження діє винятково з міркувань безпеки жителів цих регіонів та неможливості з боку Організатора гарантувати належне проведення Акції, зокрема, але не обмежуючись, у частині відправлення/доправлення/вручення Винагород Учасникам на територіях Автономної Республіки Крим і м. Севастополь, а також в окремих населених пунктах Донецької і Луганської областей. Це обмеження не поширюється на громадян України, які проживають на таких територіях, якщо вони належним чином і в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Акції, кур’єрська (поштова) служба здійснюватиме відправлення/доправлення/видачу Винагород у таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь- яке інше місце доправлення на території України, крім тих, що містяться на території АР Крим, Донецької і Луганської областей і відправлення/доправлення/видача в які неможлива або ускладнена, або якщо Учасники виявлять бажання і матимуть змогу самостійно отримати належні їм Винагороди у спосіб і місці, погодженому з Організатором.

3.2. Усі учасники гарантовано отримують ваучери на суму, еквівалентну 2500 грн, за кожні 40 л протруйника насіння «Селест Макс».

3.3. Для отримання Винагороди Учасник надає менеджеру з продажів Організатора копію підтверджувального документа із зазначенням об’єму Продукції.

3.4. Підтверджувальний документ повинен містити зафіксований придбаний об’єм Продукції, дату покупки, розбірливу (видно назву підприємства, код ЄДРПОУ) печатку і підпис представника дистриб’ютора або субдистриб’ютора та підпис уповноваженого представника Учасника.

3.5. Кількість Винагород і Продукції обмежено.

3.6. Отримуючи Винагороду, Учасник підписує з Організатором акт прийому-передачі товарів (акційний продаж товарів).

Винагорода

4.1. Беручи участь в Акції і виконуючи її умови, Учасник отримує Винагороду у вигляді ваучера на вибір згідно з придбаним об‘ємом Продукції.

4.2. У разі відмови від Винагороди її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими призами.

4.3. Отримати Винагороду можна лише за наявності копій підтверджувальних документів, які відповідають умовам, зазначеним у п. 3.5. програми.

4.4. Під отриманням Винагороди мається на увазі її придбання за 1 грн 20 коп. з ПДВ.

 Термін дії акції

5.1. Акція розпочинається 1 червня 2017 року та діє до 1 жовтня 2017.

  • Jul 27, 2017
Image
Image
Image