Наявність: В наявності
500.00 $ (без пдв) 588.69 $ (без пдв)

Кількість

Швидке замовлення
Ваше замовлення: Гербіцид Сальса компанії FMC

*Ім’я:

*Телефон:

Коментар:

Будь ласка, вкажіть Ваше ім’я та телефон, щоб ми могли зв’язатися з Вами

Сальса® - гербіцид проти бур'янів у посівах ріпаку та соняшнику.

Переваги препарату:

  • Забезпечує ефективний після­сходовий контроль двосім’ядольних, в тому числі деяких хрестоцвітих, видів бур’янів у посівах ріпаку та соняшнику
  • Широке вікно та температурний режим застосування
  • Безпечний для ріпаку та соняшнику
  • Безпечний для наступних культур у сівозміні
  • Ідеальний партнер для використання в ком­бінованих програмах захисту.

Механізм дії:

Діюча речовина гербіциду Сальса® – етаметсульфурон-метил – належать до класу сульфонілсечовин (інгібітор АЛС).Є високо селективними по відношенню до рослин ріпаку та соняшнику, володіє системною дією та швидко проникає в рослини бур’янів. Здатний проявляти як листкову, так і часткову ґрунтову активність (в разі випадання опадів після внесення). Активний як в теплих, так і прохолодних умовах (від +5°С) та може бути використаний як в осінній (на ріпаку), так і весняний період (в посівах ріпаку та соняшнику).
Після обробки Сальсою®, чутливі види бур’янів зупиняються в рості, припиняють конкурувати з культурою за елементи живлення, воду та освітлення. Видимі симптоми дії гербіциду проявляються через 7-10 днів у вигляді припинення росту, пожовтіння, хлорозу та некрозулистків. Загибель бур’янів настає через 15 та більше днів (залежно від кліматичних умов, норми внесення та стадії розвитку бур’янів на момент обприскування).

Селективність:

Сальса® відзначається високою селективністю для всіх сортів та гібридів як озимого та ярого ріпаку, так і соняшнику. Селективність базується на здатності рослин швидко метаболізувати та інактивувати етаметсульфурон-метил. На деяких гібридах соняшнику можлива поява тимчасового посвітління, невелика «гофрованість» листків. Проте зазначені ознаки зникають протягом 10-14 днів та не впливають на продуктивність культури.

Характеристика
Препаративна форма водорозчинні гранули
Діюча речовина етаметсульфурон-метил – 750 г/кг
Культура ріпак озимий та ярий, соняшник
Упаковка 10x100 г 10х250 г

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Акційні товари
Image
Image
Image