Наявність: В наявності
30.00 $/кг 35.00 $/кг

Кількість

Швидке замовлення
Ваше замовлення: Інокулянт INTEX PEAT для сої

*Ім’я:

*Телефон:

Коментар:

Будь ласка, вкажіть Ваше ім’я та телефон, щоб ми могли зв’язатися з Вами

Бульбочкові бактерії (інокулянт) на торф'яній основі для сої (термін зберігання 1 рік).

Переваги:

Інокулянти є ефективним і вигідним джерелом забезпечення рослин сої азотом. Результати польових випробувань INTEX PEAT в основних соєвих штатах (Айова, Іллінойс, Індіана, Огайо, Мічиган, Північна Дакота, Аргентина, Бразилія, Туреччина) постійно показують середню добавку врожаю в перерахунку на 1 га від 200 до 900 кг. Виробники, які застосовують цей прищеплюванний матеріал правильно і щорічно збільшують врожайність мінімум на 200 кг з 1 га. Застосування американських нестерильних інокулянтів українськими виробниками підтверджує ці показники. Прибуток від застосування інокулянту в Україні складає від 200 до 500%. Легко порахувати, що для повернення прямих витрат досить добавки 40-50 кг з га, а добавка від 200 до 500 кг з 1 га не є незвичайною, якщо тільки насіння оброблені інокулянтом правильно, і своєчасно посіяні.

INTEX PEAT містить бактерію силою 2х10 в 10-го ступеня бактерії на один грам продукту.

При правильному використанні до насіння доставляються 200 000 ризобій. INTEX PEAT інокулянт на торф'яній основі містить стимулюючі штампи бактерій і хімічні стимулятори росту сої. Сучасний, нешкідливий для людей прилипач забезпечує надійну фіксацію на насінні.

Термін зберігання інокулянту - один рік без втрати ефективності.

Застосування:

Інокулянт INTEX PEAT в кількості 100 грам, здатний обробити приблизно 90 кг насіння і зберегти до 100 кг азоту на гектар. Для поліпшення з'єднання і отримання необхідних результатів, продукт необхідно ретельно змішувати з насінням, насипати в насінну коробку (прямо на насіння). Потім вміст слід ретельно розмішати, для того щоб бактерії рівномірно змішалися з насінням.

Застосування бактерій INTEX PEAT в якості суміші є найбільш правильним методом застосування. Для досягнення найкращих результатів, посівів слід здійснювати протягом 24 годин з моменту обробки насіння інокулянтом. Максимальний термін зберігання обробленого насіння без втрати еффектівності в темному місці - 8 діб.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Акційні товари
Image
Image
Image