Будь ласка, залиште свій Телефон
і наш менеджер з Вами зв'яжеться

×
+380 67 274 97 36
+380 67 544 27 47
+380 512 76 85 65

     "Шкідливі організми кукурудзи та захист від них"

       Кукурудза - найважливіша культура у землеробстві. Серед сільськогосподарських культур вона займає перше місце за валовим збором зерна поступаючись пшениці. На сьогодні, кукурудза - головна культура в Україні і в усьому світі. Багатьом с/г підприємствам і фермерам вона незмінно дарує високі прибутки, тому площі під неї постійно зростають. За короткий час вона здатна формувати більше органічної маси, в порівнянні з іншими культурами. Водний, температурний, світловий та поживний режими мають чимале значення при вирощуванні кукурудзи, тому при несприятливих умовах знижується кількість і маса зерен, особливо у верхівці качана. 

       Нові технології вирощування кукурудзи ще не досягли того рівня, який би забезпечив всеосяжне використання здібностей цієї культури. У вирощувані кукурудзи ще є багато проблем агротехнологічного й організаційного характеру. Треба підкреслити вплив шкодочинних організмів, які відіграють якщо не головну, то не останню роль у процесі боротьби за високі врожаї. Розвиток кукурудзи від проростання до стиглості зерна проходить під негативним впливом фітопатогенних мікроорганізмів.

       Чималий діапазон мікроорганізмів може уражувати качани від початкової до повної стиглості зерна. У різних кліматичних зонах вирощування кукурудзи панують певні види збудників.

       Приблизно щороку хвороби кукурудзи приводять до зниження урожайності на 25-30%, при цьому також знижується і якість зібраного зерна. Але крім хвороб кукурудзи зафіксовано більш ніж 150 видів шкідливих комах. Розповсюдження чисельності шкідників на посівах кукурудзи в різних регіонах країни залежать передусім від грунтово-кліматичних умов.

       Тому додаткові витрати при вирощуванні цієї культури йдуть безпосередньо на засоби захисту рослин, що збільшують собівартість зерна. Але це не зменшує обсягів та значимості цієї сільськогосподарської культури.


Пропонуємо до Вашої уваги вебінар від компанї Syngenta, на тему "Готові рішення для успішного вирощування кукурудзи та її захисту".


  • May 18, 2016
Image
Image
Image