З моменту свого заснування в 1837 році компанія John Deere зазнала безліч змін в комерційній діяльності, виробленої продукції та послугах. Зміни завжди створюють нові можливості. І компанія John Deere завжди була готова і вітала їх. І до цього дня компанія John Deere продовжує створювати рішення для тих, хто працює на землі: фермерів, підрядників, землевласників, будівельників. Компанія Deere ніколи не переступала і не забувала головні цінності її засновника: чесність, якість, прихильність справі і інноваційність. Ці цінності визначають стиль роботи компанії, пропоновані якість і неперевершений рівень обслуговування, яке ви отримуєте, будучи клієнтом, інвестором або працівником компанії.

Якість продукції компанії визначається її керівництвом. Майже 175 років біля керма компанії John Deere стоять вольові, рішучі керівники, дії яких спрямовані на дотримання ключових принципів чесності, якості, боргу і інновацій.

Для тих, хто обробляє землю і збирає урожай. Для тих, хто змінює і збагачує землю. Для тих, хто будує на землі. Діяльність компанії спрямована на Ваш успіх. Саме наше минуле, наша захопленість і наша мета допомогти Вашому бізнесу стати більш продуктивним і прибутковим однозначно позиціонують компанію John Deere як унікального постачальника обладнання.

В цій категорії немає товарів.

Image
Image
Image