Наявність: В наявності
826.80 $ (без пдв)

Кількість

Швидке замовлення
Ваше замовлення: Гербіцид Тайваро компанії DuPont

*Ім’я:

*Телефон:

Коментар:

Будь ласка, вкажіть Ваше ім’я та телефон, щоб ми могли зв’язатися з Вами

Тайваро® — унікальне рішення для захисту рису від широкого спектру злакових, широколистяних та осокових бур’янів. Продукт характеризується унікальними технічними властивостями, стабільним та зручним використанням та високими показниками безпечності.

Діюча речовина Тайваро® азимсульфурон (500 г/кг) відноситься до популярної родини сульфонілсечовинних гербіцидів, що були винайдені та розроблені компанією Дюпон. Тайваро®, як і інші представники сульфонілсечовин, інгібує фермент ацетолактатсинтазу, наслідком чого є блокування біосинтезу амінокислот. Даний фермент відсутній у тварин, що є однією із причин низької токсичності азимсульфурона для тварин та людей.

Механізм дії:

Препарат проникає в рослини, головним чином, через листки та стебла, та у меншій мірі через корені. Далі, гербіцид переміщується по ксилемі та флоемі до точок росту. Внаслідок інгібування ділення клітин, у чутливих видів бур’янів, ріст зупиняється вже через 4 – 6 годин після обробки.
Симптоми пригнічення деяких бур’янів проявляються наступним чином:

  • „У видів плоскух (Echinochloa spp.) спостерігається зупинка росту та хлороз листків
  • „У бульбоочеретів та інших осокових бур’янів різко зупиняється ріст, а забарвлення змінюється на буре.
  • „Дводольні бур’яни зупиняються у рості, в них відмічається хлороз та зміна забарвлення листків на антоціанове або червоне.

Селективність:

Тайваро®, у зареєстрованих нормах (30 – 40 г/га), проявляє надзвичайно високу селективність до рису, внаслідок цього, гербіцид має широке вікно застосування. Тайваро® можна вносити починаючи від фази 3-х листків і до кінця кущення рису. Навіть перевищення норми витрати Тайваро® удвічі, наприклад перекриття при обробці, не викликає хлорозу листків та тимчасової зупинки росту культури.

Характеристика
Препаративна форма водорозчинні гранули
Діюча речовина азимсульфурон, 500 г/кг
Культура рис
Упаковка 250 г

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Акційні товари
Image
Image
Image